Izolacja natryskowa

izolacja natryskowa
Przemysław Mitulski – właściciel firmy Foam For Home

Moim atutem jest to, że od ponad dwudziestu lat pracuję czynnie w sektorze usług budowlanych i mam spore doświadczenie w montażu różnego rodzaju termoizolacji wewnątrz i na zewnątrz obiektów przemysłowych i budynków mieszkalnych. Znajomość technologii i kolejności wykonywania prac budowlanych stanowi niewątpliwą wartość w kontakcie z każdym inwestorem.

Renoma, prestiż, marka – izolacje natryskowe pianą PUR w Wielkopolsce

Jesteśmy firmą z tradycjami. Naszym założeniem od samego początku działalności było stworzenie specjalistycznego zespołu wysokiego standardu kompleksowych usług budowlano-wykończeniowych. Mamy ma swoim koncie obsługę wielu inwestycji, a jest to wynikiem powiązania wzorowej pracy wysoko kwalifikowanej kadry z wyłącznie jakościowym sprzętem technicznym, markowymi narzędziami pracy i specjalistycznymi akcesoriami. Zajmujemy się kompleksowo, szeroko pojętą izolacją. Posiadamy odpowiednie szkolenia zakończone certyfikatami oraz spory bagaż doświadczeń w budownictwie, co przekłada się na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Foam For Home Konin – zakres izolacyjnych usług natryskowych pianami PUR

Zakres wykonywanych przez nas usług izolacyjnych obejmuje systemy natryskowe pianą poliuretanową otwarto i zamknięto komórkową, które kompleksowo sprawdzają się w ocieplaniu budynków mieszkaniowych, przemysłowych oraz rolniczych. Realizujemy natrysk izolacji PUR na zewnętrzne oraz wewnętrzne powierzchnie budynków jak również wykonujemy systemy izolacji dachów płaskich (domy, hale, magazyny).

Ofertę kierujemy zarówno do prywatnych inwestorów jak i do firm. Działamy przeważnie na rejonie Wielkopolski, ale jestesmy w stanie wykonać usługi na terenie całego kraju.

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA